MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

طریقه قرار دادن آواتار و امضا

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
گذاشتن آواتار::.

اول



[You must be registered and logged in to see this image.]


بعد



[You must be registered and logged in to see this image.]

بعدش

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Saman


کاربر ویژه
کاربر ویژه
خیلی خوی شد گذاشتی
یکی شاید مثل من ندونه چه شکلی اول آواتار بذاره

View user profile

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
خوی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh: :laugh: :laugh: 00 00 00 00



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
راسی اگه مثبت بدی نمیمیری!



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Saman


کاربر ویژه
کاربر ویژه
دادم عزیز

View user profile

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
نپیچون!
خوی شد ینی چی؟؟
تو الان بهم بگو
00



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Unknown Girl


کاربر معمولی
کاربر معمولی
EV!L wrote:راسی اگه مثبت بدی نمیمیری!
مثبت دیگه چیه؟؟ [You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
بغل پستا
یه مثبت هست و پایینش یه منفی
اون امتیاز کاربراست



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum