MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

اخبار و تغییرات مدیا

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 اخبار و تغییرات مدیا on Wed Sep 25, 2013 7:16 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
کلیه اطلاعات و دانستنی های لازم برای اعضا در رابطه با تغییراتی که روی انجمن انجام میشه



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

2 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Wed Sep 25, 2013 7:20 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل

فونت انجمن:
Tahoma
که روی کلیه کامپیوترها نصب هست
اگه فونت تاهوما رو ندارید میتونید از این لینک دانلود کنید

سایز نوشته های انجمن 2شماره بزرگتر شد
سایز : 14



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

3 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Tue Nov 12, 2013 10:28 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
خط جداکننده ی امضا ساختم
[You must be registered and logged in to see this image.]

امیدوارم خوشتون اومده باشه
ok ok 



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

4 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Tue Nov 12, 2013 10:46 am

Mahsa


مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
Evareli wrote:
خط جداکننده ی امضا ساختم
[You must be registered and logged in to see this image.]

امیدوارم خوشتون اومده باشه
ok ok 
خیلی جالبه
مر30:تشکر:



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

5 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Tue Nov 26, 2013 1:55 pm

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
و اینک رونمایی از پروژه جدید ایوارلی دی: قالب جدید
با امکانات جدید
به زودی تغییرات دیگه ای هم ایجاد میشه .. منتظر باشید
:)
با عرض معذرت سایز اواتارها کوچیک شد .. الان دوباره بزرگش کردم
لطفا اواتار جدیدتون رو اپلود کنید با سایز متناسب و بزرگتر نمایش داده میشه
m9 



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

6 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Mon Aug 25, 2014 4:19 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
رنک (درجات کاربری) جدید طراحی و اجرا شد
با تشکر فراوان از دوستانی که از ابتدا تا کنون ما رو همیاری کردن و با دلگرمی ازمون پشتیبانی کردن
 n4 



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

7 Re: اخبار و تغییرات مدیا on Tue Sep 02, 2014 10:43 am

Mahsa


مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
Evareli wrote:
رنک (درجات کاربری) جدید طراحی و اجرا شد
با تشکر فراوان از دوستانی که از ابتدا تا کنون ما رو همیاری کردن و با دلگرمی ازمون پشتیبانی کردن
 n4 

خیلی خوب شده
مر happyminion 30



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum