MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

دانشجویان

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 دانشجویان on Tue Aug 20, 2013 10:13 am

Shady


کاربر معمولی
کاربر معمولی
دانشجو های انجمن مدیا بیان و از وضعیت خودشون و درس ها و کلاس ها و برنامه هایی که دارن و رشته و دانشگاهشون بگن

View user profile

2 Re: دانشجویان on Tue Aug 20, 2013 11:57 am

Mahsa


مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
وای خوبه هنوز شروع نشده
خسته کننده هست


من رشته ام مهندسی محیط زیست
دانشگاه کرج روزانه



View user profile

3 Re: دانشجویان on Sun Sep 08, 2013 3:46 am

Shady


کاربر معمولی
کاربر معمولی
دانشگاهها چن روز دیگه اغاز میشه و درسهای من خیلی سنگینه اونهایی که دانشگاههای خوب تحصیل می کنن وقت ازاد ندارن و من شاید خیلی کم تر بتونم به این فوروم بیام

View user profile

4 Re: دانشجویان on Mon Sep 30, 2013 2:12 am

Nima


کاربر فعال
کاربر فعال
اهل دانشگاهم روزگارم خوش نیست! ژتونی دارم ، خرده پولی ، سر سوزن هوشی دوستانی دارم بهتر از شمر و یزید دوستانی همچون من مشروط و اتاقی که همین زدیکیست ، پشت ان کوه بلند اهل دانشگاهم!

View user profile

5 Re: دانشجویان on Mon Sep 30, 2013 2:13 am

Nima


کاربر فعال
کاربر فعال
مورد دداشتیم دانشجوی ترم اولی از استاد پرسیده کی زنگ تفریح می خوره. . . .. . . . دانشجو استاد همه بچه ها

View user profile

6 Re: دانشجویان on Fri Nov 08, 2013 1:23 pm

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
اهل دانشگاهم
رشته ام علافي‌ست
جيب‌هايم خالي‌ست
پدري دارم
حسرتش يك شب خواب!
دوستاني همه از دم ناباب
و خدايي كه مرا كرده جواب
اهل دانشگاهم
قبله ام استاد است
جانمازم نمره!
خوب مي‌فهمم سهم آينده من بي‌كاريست
من نمي‌دانم كه چرا مي‌گويند
مرد تاجر خوب است و مهندس بيكار
و چرا در وسط سفره ما مدرك نيست
چشم ها را بايد شست
جور ديگر بايد ديد
بايد از مردم دانا ترسيد!
بايد از قيمت دانش ناليد!
وبه آن‌ها فهماند
كه من اينجا فهم را فهميدم
من به گور پدر علم و هنر خنديدم



View user profile

7 Re: دانشجویان Today at 11:58 pm

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum