MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

صندلی داغ جمعی

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 صندلی داغ جمعی on Mon Sep 17, 2012 6:54 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
یه سوال پرسیده میشه و همه جواب میدن



View user profile

2 Re: صندلی داغ جمعی on Mon Sep 17, 2012 6:54 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
سوال 1)
رنگ موردعلاقه تون؟



View user profile

3 Re: صندلی داغ جمعی on Mon Sep 17, 2012 8:31 am

fsaeed


کاربر محروم شده
کاربر محروم شده
قرمز

View user profile

4 Re: صندلی داغ جمعی on Mon Sep 17, 2012 9:39 am

x-Fallen Angel-x


بازنشسته
بازنشسته
ابی

View user profile

5 Re: صندلی داغ جمعی on Tue Sep 18, 2012 2:00 am

Mahsa


مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
قرمز



View user profile

6 Re: صندلی داغ جمعی on Tue Sep 18, 2012 3:03 am

Saman


کاربر ویژه
کاربر ویژه
مشکی رنگ عشقه!

View user profile

7 Re: صندلی داغ جمعی on Tue Sep 18, 2012 3:40 am

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
سبز-مشکی-سفید-آبی



View user profile

8 Re: صندلی داغ جمعی on Tue Sep 18, 2012 5:14 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
دریا یا ساحل؟
جواب خودم:دریا



View user profile

9 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Nov 18, 2012 9:09 am

A.Lambert


کاربر ویژه
کاربر ویژه
alefbaye farsi ya engelisi?

View user profile

10 Re: صندلی داغ جمعی on Mon Nov 26, 2012 3:59 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
صد در صد پارسی! مگه ما ایرانی نیستیم؟
ولی انگلیسی هم خوبه!

بولد یا ایتلیک؟
Bold Or Italic??



View user profile

11 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Dec 02, 2012 5:22 am

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
بولد

لپتاب یا تبلت؟



View user profile

12 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Dec 02, 2012 6:32 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل

تبلت آی پد

خیارشور یا کاهو؟؟





View user profile

13 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Dec 02, 2012 6:26 pm

Black Day


بازنشسته
بازنشسته
خیارشور

View user profile

14 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Mar 03, 2013 5:36 am

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
چه دعایی یا چه فکری موقع تحویل سال دارید یا می کنید؟

دوست دارم همه اعضا جواب بدن



View user profile

15 Re: صندلی داغ جمعی on Sun Mar 03, 2013 7:56 am

Mahsa


مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
فکر که نمی دونم اون لحظه چه فکری دارم
دعا هم دعای سلامتی برای خودم و خانواده ام و موفقیت و پیشرفت در همه مسائل
و اینکه سال خوبیو پیش رو داشته باشیم



View user profile

16 Re: صندلی داغ جمعی on Mon Mar 04, 2013 4:45 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
رامین جان دعا یه چیز شخصیه اگه قرار بود همه بدونن که دیگه توی دلت دعا نمی کردی بلکه فریاد می زدی تا همه متوجه بشن



View user profile

17 Re: صندلی داغ جمعی on Tue Mar 05, 2013 7:20 am

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
Vampire Girl wrote:
رامین جان دعا یه چیز شخصیه اگه قرار بود همه بدونن که دیگه توی دلت دعا نمی کردی بلکه فریاد می زدی تا همه متوجه بشن
درسته
اگه دعای شخصی داری نگو من یک چیز جامع و کلی گفتم



View user profile

18 Re: صندلی داغ جمعی on Wed Mar 06, 2013 2:17 am

ShabNam


بازنشسته
بازنشسته
بنده دعا می کنم که همیشه زندگی را به سلامتی گذرانیم و در زندگی کوشا باشیم تا به چیز هایی که می خواهیم برسیم

View user profile

19 Re: صندلی داغ جمعی Today at 10:07 pm

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum