MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

اسم

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 اسم on Thu Jun 07, 2012 2:07 pm

x-Fallen Angel-x


بازنشسته
بازنشسته
لینک

روی لینک بالا کلیک کنید و اسم خودتونو وارد کنید.

بعد صبر کنید ببینید چی میشه...

View user profile

2 Re: اسم on Sat Jun 09, 2012 1:16 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
من زدم نیومد چیزی
مشکی شد صفحه ولی چیزی نیست

اون عکسی که شما گذاشتی فیل طر بود واسه همین دیده نمیشد و منم پاکش کردم

وقتی اسمتو وارد می کنی چی میشه؟؟ :leer:



View user profile

3 Re: اسم on Sat Jun 09, 2012 2:43 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
آهان فهمیدم
لینکت فیل طره
واسه همین نمیشه
چون وصل میشه به فیص.بوک!
منم که شکنشو ندارم :(:



View user profile

4 Re: اسم on Sun Jun 10, 2012 2:41 am

x-Fallen Angel-x


بازنشسته
بازنشسته
اره باید فیل طر شکن باشه تا بیاد.

View user profile

5 Re: اسم on Mon Jun 11, 2012 1:56 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل

چه بد!



View user profile

6 Re: اسم on Tue Jun 12, 2012 5:47 am

x-Fallen Angel-x


بازنشسته
بازنشسته
ببینم میتونم لینک فیل طر نشدشو پیدا کنم.........

View user profile

7 Re: اسم on Tue Jun 12, 2012 5:51 am

x-Fallen Angel-x


بازنشسته
بازنشسته
نه نمیشه....فیل طره

View user profile

8 Re: اسم on Sun Jul 28, 2013 8:50 am

R4M!N


راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
راهنمای انجمن-کاندید مدیریت
معنی تمامی اسم های فارسی



View user profile

9 Re: اسم Today at 12:03 am

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum