MEDIA forum
به انجمن مدیا خوش آمدید
لطفا یا ثبت نام کرده یا وارد اکانت خود شوید
بزنیدRegisterجهت ثبت نام روی
با تشکر مدیریت انجمن
MEDIA forum

انجمن مدیا

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» ★تبریک تولد اعضا★
Thu Oct 30, 2014 2:39 pm by Saman

» دانلود تک آهنگهای خارجی
Thu Oct 09, 2014 6:05 am by R4M!N

» Evanescence Lyrics
Thu Oct 02, 2014 4:33 am by R4M!N

» بر خلاف جنس نفر قبلیت براش یه اسم انتخاب کن !!!
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» درخواست آهنگ های جذاب خارجی
Sun Sep 28, 2014 12:55 pm by Saman

» خنده بازار
Tue Sep 16, 2014 8:37 am by Saman

» بازی با اسامی
Tue Sep 16, 2014 8:33 am by Saman

» Mahsaبدویین بیاین تبریک بگین>>تولد
Mon Sep 15, 2014 9:00 am by Mahsa

» دلنوشته
Tue Sep 09, 2014 7:56 am by Mahsa

» اخبار و تغییرات مدیا
Tue Sep 02, 2014 10:43 am by Mahsa

» اسمایلی ها
Fri Aug 29, 2014 8:02 am by Evareli

» Evanescence photos
Sun Aug 17, 2014 9:03 am by R4M!N

» Enrique Iglesias Photo Gallery
Sat Aug 16, 2014 2:48 pm by Mahsa

» هر چه می خواهد دل تنگت بگو
Wed Aug 13, 2014 10:26 am by Evareli

» phoebe tonkin photo
Sun Aug 10, 2014 8:10 am by R4M!N

» Nathaniel Buzolic photos
Sat Aug 09, 2014 1:25 pm by R4M!N

» محل درخواست تغییر نام کاربری
Fri Aug 01, 2014 4:03 pm by Mahsa

» سخنان بزرگان
Mon Jul 28, 2014 6:34 am by ShabNam

» David Beckham gallery
Wed Jul 23, 2014 4:01 am by R4M!N

» ســــــــوژه
Sat Jun 14, 2014 3:07 pm by Mahsa

Top posters
Evareli (3552)
 
Mahsa (2184)
 
R4M!N (2169)
 
x-Fallen Angel-x (1320)
 
Saman (906)
 
ShabNam (795)
 
Black Day (668)
 
A.Lambert (536)
 
roxana.m (419)
 
zizi (284)
 

  Calender

You are not connected. Please login or register

پیشنهاد به نفر قبل

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 پیشنهاد به نفر قبل on Tue May 15, 2012 8:16 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
به نفر قبلیتون پیشنهاد بدین مثلا آواتارتو این عکس بذار یا امضاتو عوض کن یا ....



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

2 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Wed May 16, 2012 1:19 pm

ehsan.kay


کاربر محروم شده
کاربر محروم شده
آواتارت خیلی عالیه
اگه امضاتم آوریل باشه دیگه خیلی بهترتر میشه
[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

3 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Fri May 18, 2012 2:23 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
امضام آخه رنگای عکسه با رنگای نوشته ام جوره ولی اگه تونستم آوریلش میکنم
امضات اگه یه عکس بهتر براش بذاری عالی میشه چون جملت خیلی زیباست
آواتارت خوبه ولی با امضات جور نیست میتونی یه عکس بهتر از انی رو بذاری



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

4 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Fri May 18, 2012 4:31 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
درستش کردم
ببینین خوب شد یانه؟



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

5 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Fri May 18, 2012 5:02 am

ehsan.kay


کاربر محروم شده
کاربر محروم شده
آره واقعا خیلی عالیه....دیگه عوضش نکن
منم وقت کنم اونا رو درست میکنم
[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

6 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Sat May 19, 2012 1:50 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
باشه
l8ve



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

7 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Sat May 19, 2012 2:40 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
اگه اینو بذارم امضام بهتر نمیشه؟؟

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

8 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Sat May 19, 2012 5:44 am

ehsan.kay


کاربر محروم شده
کاربر محروم شده
به نظر من همون بهتره....هر طور میلته [You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

9 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Wed Aug 22, 2012 3:24 am

Evareli


مدیر کل
مدیر کل
امضاتو عوض کن دیگه تکراری شده
ممنون



[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

10 Re: پیشنهاد به نفر قبل on Sat Oct 06, 2012 3:23 am

Saman


کاربر ویژه
کاربر ویژه
امضاتو یه چی مثل من بذار

View user profile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum